Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад

Відкрити все
(наказ від 16.07.2019 № 36-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 16.08.2019

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Заступник начальника відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування

Соломаха

Юлія Степанівна

15,29

Переможець конкурсу

2.

Головний спеціаліст відділу стратегічного планування та міжнародної координації Департаменту стратегічного розвитку та планування

Ігнатенко

Ярослав Олександрович

14,12

Переможець конкурсу

3.

Провідний спеціаліст відділу стратегічного планування та міжнародної координації Департаменту стратегічного розвитку та планування

Козиренко

Світлана Володимирівна

11,2

Переможець конкурсу

4.

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування (1 вакантна посада)

Недзвецький

Ярослав Євгенійович

13,29

Переможець конкурсу

Поплюйко

Ярослава Валеріївна

10,87

Другий кандидат

5.

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування (2 вакантна посада)

Івченкова

Олена Юріївна

13,57

Переможець конкурсу

Поплюйко

Ярослава Валеріївна

11,45

Другий кандидат

6.

Головний спеціаліст відділу ліцензійного контролю в електроенергетичному комплексі управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю

Мкртчян

Ваан Хачікович

13,42

Переможець конкурсу

Цюкало

Сергій Олексійович

10,44

Другий кандидат

7.

Провідний спеціаліст відділу супроводження діяльності територіальних органів управління супроводження діяльності територіальних органів, методологічного забезпечення та моніторингу звітності Департаменту ліцензійного контролю

Якименко

Аня Сергіївна

14,12

Переможець конкурсу

8.

Провідний спеціаліст відділу аналізу розвитку ринків управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Макаренко

Катерина Романівна

11,42

Переможець конкурсу

9.

Провідний спеціаліст відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Максимов

Андрій Володимирович

11,85

Переможець конкурсу

10.

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Журавель

Катерина Сергіївна

11,56

Переможець конкурсу

Задорожко

Лариса Валентинівна

10,43

Другий кандидат

11.

Головний спеціаліст відділу інноваційно-технічного розвитку та залучення інвестицій управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Дмитрієв

Артур Валерійович

12,13

Переможець конкурсу

Кравченко

Михайло Павлович

10,72

Другий кандидат

12.

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами управління звітності та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Кравченко

Михайло Павлович

11,14

Переможець конкурсу

Дмитрієв

Артур Валерійович

10,99

Другий кандидат

13.

Начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Білоус

Роман Миколайович

14,3

Переможець конкурсу

14.

Заступник директора департаменту – начальник управління моніторингу та економічного аналізу Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Довженко

Дмитро Вікторович

10,86

Переможець конкурсу

15.

Заступник начальника управління – начальник відділу інвестиційних програм управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Сучок

Валерій Сергійович

11,44

Переможець конкурсу

16.

Заступник директора департаменту – начальник відділу взаємодії з Верховною Радою України та застосування законодавства Юридичного департаменту

Морозова

Вікторія Іванівна

16

Переможець конкурсу

17.

Провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу координації правової роботи та співпраці із правоохоронними і контролюючими органами Юридичного департаменту

Коковін

Олег Олександрович

10,15

Переможець конкурсу

Анісімов

Денис Дмитрович

9,86

Другий кандидат


За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • провідного спеціаліста відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
  • провідного спеціаліста відділу моніторингу та регулювання якості послуг Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • начальника відділу ліцензійного контролю у сфері водопостачання та водовідведення управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю;
  • провідного спеціаліста відділу впровадження, аналізу ефективності та вдосконалення систем контролю управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю;
  • заступника директора департаменту – начальника управління супроводження діяльності територіальних органів, методологічного забезпечення та моніторингу звітності Департаменту ліцензійного контролю;
  • провідного спеціаліста відділу моніторингу звітності управління супроводження діяльності територіальних органів, методологічного забезпечення та моніторингу звітності Департаменту ліцензійного контролю;
  • провідного спеціаліста сектору моніторингу та аналізу генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики.
(наказ від 03.07.2019 № 32-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» територіальних органів НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 02.08.2019

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Начальник Відділу НКРЕКП у Львівській області

Червінчак

Федір Степанович

10,53

Переможець конкурсу

2.

Завідувач Сектору НКРЕКП у Чернівецькій області

Змеул

Олег

Сергійович

10,77

Переможець конкурсу


За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • начальника відділу контрольних перевірок в сфері енергетики Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області;
  • завідувача Сектору НКРЕКП у Кіровоградській області;
  • завідувача Сектору НКРЕКП у Херсонській області.
(наказ від 18.01.2019 № 10-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 25.02.2019

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Головний спеціаліст відділу тарифної політики управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Ляшок

Максим Борисович

10,0

Переможець конкурсу

2.

Головний спеціаліст відділу методологічного забезпечення регулювання відносин управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Якушко

Дарія Вікторівна

10,99

Переможець конкурсу

3.

Провідний спеціаліст відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Колесник

Євгенія Олександрівна

10,17

Переможець конкурсу

Кулаковська

Людмила Вікторівна

9,99

Другий кандидат

4.

Провідний спеціаліст – юрисконсульт відділу експертизи проектів нормативно-правових актів Юридичного департаменту

Вістяка

Оксана Миколаївна

12,13

Переможець конкурсу

Анісімов

Денис Дмитрович

10,71

Другий кандидат

5.

Провідний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва в судах Юридичного департаменту

Балабан

Дмитро Олександрович

11,58

Переможець конкурсу

Приймак

Анастасія Василівна

10,44

Другий кандидат

6.

Головний спеціаліст сектору державних закупівель Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності

Хуторянська

Наталія Вікторівна

10,99

Переможець конкурсу


Яровий

Євгеній Андрійович

10,16

Другий кандидат


7.

Головний спеціаліст із питань мобілізаційної роботи

Терехов

Сергій Юрійович

10,66

Переможець конкурсу

Журавльов

Вадим Миколайович

9,17

Другий кандидат

(наказ від 26.12.2018 № 105-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» територіальних органів НКРЕКП)

Дата розміщення на сайті: 08.02.2019

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Головний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Житомирській області

Цюкало

Сергій Олексійович

9,2

Переможець конкурсу

2.

Головний спеціаліст відділу контрольних перевірок в сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

Панченко

Тарас

Петрович

8,88

Переможець конкурсу

3.

Провідний спеціаліст відділу контрольних перевірок в сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

Колмакова

Оксана Григорівна

9,77

Переможець конкурсу

4.

Головний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Миколаївській області

Грибунов

Валерій Володимирович

9,14

Переможець конкурсу

5.

Провідний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Миколаївській області

Кужильна

Наталя Анатоліївна

8

Переможець конкурсу

6.

Головний спеціаліст Відділу НКРЕКП у Одеській області (1 вакантна посада)

Бондаренко

Дмитро Юрійович

10,72

Переможець конкурсу

Щербина

Наталія Віталіївна

9

Другий кандидат

7.

Провідний спеціаліст Відділу НКРЕКП у Одеській області

Іордек

Іван Іванович

10,01

Переможець конкурсу

8.

Головний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Полтавській області (2 вакантна посада)

Гончеров

Роман Олександрович

9,39

Переможець конкурсу

9.

Провідний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Сумській області

Костенко

Валерій Володимирович

8,99

Переможець конкурсу

10.

Головний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Чернігівській області

Колот

Сергій Олексійович

10,21

Переможець конкурсу

 

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • начальника Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області;
  • начальника відділу контрольних перевірок в сфері енергетики Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області;
  • начальника відділу контрольних перевірок в сфері енергетики Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області;
  • завідувача Сектору НКРЕКП у Кіровоградській області;
  • начальника Відділу НКРЕКП у Львівській області;
  • головного спеціаліста Відділу НКРЕКП у Одеській області (2 вакантна посада);
  • головного спеціаліста Сектору НКРЕКП у Полтавській області (1 вакантна посада);
  • головного спеціаліста Сектору НКРЕКП у Сумській області;
  • головного спеціаліста Відділу НКРЕКП у Харківській області;
  • головного спеціаліста Сектору НКРЕКП у Хмельницькій області;
  • завідувача Сектору НКРЕКП у Чернівецькій області.
(наказ від 05.07.2018 № 36-а (у редакції наказу від 09.07.2018 № 37-а) «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 10.08.2018

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування


Недзвецький Ярослав Євгенійович

11,07

Переможець конкурсу

2.

Заступник директора департаменту – начальник управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення


Фесюк Олексій Костянтинович

30,89

Переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу енергоефективності управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)


Довженко Дмитро Вікторович

12,34

Переможець конкурсу

4.

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання


Омельчук Вікторія Андріївна

10,88

Переможець конкурсу

5.

Провідний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання


Дмитрієв Артур Валерійович

9,8

Переможець конкурсу

6.

Заступник директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері


Косянчук Олександр Володимирович

30,78

Переможець конкурсу

7.

Заступник директора департаменту – начальник управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері


Саф’янц Олена Сергіївна

27,19

Переможець конкурсу

8.

Головний спеціаліст відділу з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)


Лях Артем Анатолійович

12,07

Переможець конкурсу

Килимник Ілля Петрович

8,54

Другий кандидат

9.

Головний спеціаліст відділу моніторингу стану ринків поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)


Лепіско Денис Миколайович

13,55

Переможець конкурсу

10.

Головний спеціаліст відділу моніторингу відносин Управління роздрібного ринку електричної енергії (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Колесніков Олександр Валерійович

10,76

Переможець конкурсу


До конкурсної комісії Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на посаду провідного спеціаліста відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання заяв для участі в конкурсі не надходило.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • провідного спеціаліста відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • провідного спеціаліста відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання;
  • головного спеціаліста сектору державних закупівель Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності;
  • головного спеціаліста Відділу інформації та комунікацій з громадськістю;
  • головного спеціаліста із питань мобілізаційної роботи.
(наказ від 27.04.2018 № 22-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 30.05.2018

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Головний спеціаліст відділу стратегічного планування та міжнародної координації Департаменту стратегічного розвитку та планування

Кузьмич Лілія Григорівна

12,58

Переможець конкурсу

2

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування

Жеребець Наталія Олександрівна

13,58

Переможець конкурсу

Недзвецький Ярослав Євгенійович

12,75

Другий кандидат

3

Головний спеціаліст відділу впровадження, аналізу ефективності та вдосконалення систем контролю управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю (2 штатні одиниці)

Давідок Зоя Сергіївна

14,5

Переможець конкурсу

Волков Сергій Анатолійович

13,42

Кернер Валентина Петрівна

10

Другий кандидат

Гузенко Олена Петрівна

9,5

4

Головний спеціаліст відділу платіжно-розрахункових відносин управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Бодін Микола Сергійович

12,41

Переможець конкурсу

5

Провідний спеціаліст відділу моніторингу управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Кравченко Володимир Васильович

12,49

Переможець конкурсу

Бодін Микола Сергійович

10

Другий кандидат

6

Головний спеціаліст відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Пиж Борис Володимирович

13,67

Переможець конкурсу

7

Головний спеціаліст відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Трикіша Євген Вікторович

13,25

Переможець конкурсу

8

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Білоус Роман Миколайович

13,84

Переможець конкурсу

9

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

14,42

Переможець конкурсу

10

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Атабекян Рузана Аркадіївна

14.26

Переможець конкурсу

11

Головний спеціаліст відділу формування тарифів з водопостачання управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Євченко Лілія Олександрівна

12.3

Переможець конкурсу

Петруніна Наталія Владиславівна

10,1

Другий кандидат

12

Головний спеціаліст відділу формування тарифів з водовідведення управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Власенко Ірина Володимирівна

12,83

Переможець конкурсу

13

Головний спеціаліст відділу інвестиційних програм управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Люлевич Інна Володимирівна

13.74

Переможець конкурсу

Сучок Валерій Сергійович

12.33

Другий кандидат

14

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва в судах Юридичного департаменту

Карпенко Костянтин Васильович

14.82

Переможець конкурсу

15

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу з питань взаємодії з Верховною Радою України, адаптації законодавства та регуляторної діяльності Юридичного департаменту

Горох Анастасія Олегівна

12,59

Переможець конкурсу

Ільчук Ніна Олександрівна

12,34

Другий кандидат

16

Заступник начальника відділу методологічного забезпечення регулювання відносин управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Різанова Марина Ігорівна

29,9

Переможець конкурсу

17

Директор Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гудаченко Антон Вячеславович

31,84

Переможець конкурсу

Огньов Андрій Володимирович

28,53

Другий кандидат

18

Начальник відділу нормативно-правового забезпечення ринків електроенергії Управління енергоринку

Сідоров Ілля Володимирович

26,73

Переможець конкурсу

19

Завідувач сектору державних закупівель Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності

Шевчук Катерина Павлівна

27,59

Переможець конкурсу

 

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • головний спеціаліст відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики;
  • головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення ринків електроенергії Управління енергоринку.
(наказ від 01.11.2017 № 47-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату НКРЕКП» (у редакції наказу НКРЕКП від 02.11.2017 № 48-а)

Дата розміщення на сайті: 28.11.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Головний спеціаліст відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гіріч Роман

Юрійович

10,53

Переможець конкурсу

2.

Головний спеціаліст відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Клименко Ярослав Ігорович

13,73

Переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу тарифної політики управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Кужильна Інна

Анатоліївна

12,18

Переможець конкурсу

4.

Провідний спеціаліст відділу енергоефективності управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Євченко Лілія Олександрівна

11,97

Переможець конкурсу

5.

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування

Черновол Ярослав

Олександрович

12,29

Переможець конкурсу

6.

Головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення Управління роботи з персоналом

Одарчук Ірина

Василівна

13,95

Переможець конкурсу

(наказ від 09.08.2017 № 38-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 06.09.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Головний спеціаліст відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування

Шимко Віктор Андрійович

6,16

Переможець конкурсу

2.

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу координації правової роботи та співпраці із правоохоронними і контролюючими органами Юридичного департаменту (2 штатні одиниці)

Смикалов Володимир Русланович

6,83

Переможець конкурсу

Шелудько Жанна Валеріївна

6,32

Переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу розвитку електричних мереж управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Крюченко Світлана Василівна

5.99

Переможець конкурсу

 

До конкурсної комісії НКРЕКП не надходили заяви для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»:

  • головного спеціаліста відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • головного спеціаліста відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на вакантні посади:

  • головного спеціаліста відділу методології та розрахунку тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики;
  • головного спеціаліста відділу методології та розрахунку тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника
(наказ від 17 липня 2017 року № 35-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 08.08.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Головний спеціаліст відділу забезпечення проходження державної служби Управління роботи з персоналом

Коломієць Інна Вікторівна

4

Переможець конкурсу

2.

Провідний спеціаліст відділу з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Килимник Ілля Петрович

4,29

Переможець конкурсу

(наказ від 04.07.2017 № 32-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 26.07.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Заступник начальника відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Пузіков Сергій Сергійович

12,54

Переможець конкурсу


До конкурсної комісії НКРЕКП не надходили заяви для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»:

  • провідного спеціаліста відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • головного спеціаліста Відділу інформації та комунікацій з громадськістю.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією НКРЕКП не визначено переможців на вакантні посади:

  • головного спеціаліста відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • головного спеціаліста відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування (2 штатні одиниці);
  • головного спеціаліста відділу моніторингу та регулювання якості послуг Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • головного спеціаліста – юрисконсульта відділу координації правової роботи та співпраці із правоохоронними і контролюючими органами Юридичного департаменту.
(наказ від 25 квітня 2017 року № 26-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 25.05.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Головний спеціаліст відділу моніторингу та регулювання якості послуг Департаменту стратегічного розвитку та планування

Задоян Олена Ігорівна

6,61

Переможець конкурсу

Жданюк Андрій Валерійович

4,49

Другий за результатами конкурсу кандидат

2.

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

П`ясецька Людмила Анатоліївна

6,99

Переможець конкурсу

3

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Сосновська Тетяна Анатоліївна

6,62

Переможець конкурсу

4.

Провідний спеціаліст відділу моніторингу стану ринків поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами

Лепіско Денис Миколайович

7,25

Переможець конкурсу

5.

Головний спеціаліст відділу впровадження, аналізу ефективності та вдосконалення систем контролю управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю (2 штатні одиниці)

Луценко Олег Іванович

6,87

Переможець конкурсу

6.

Головний спеціаліст відділу моніторингу звітності управління методологічного забезпечення та моніторингу звітності Департаменту ліцензійного контролю

Ковтун Ольга Василівна

6,74

Переможець конкурсу

7.

Головний спеціаліст сектору територіальних підрозділів Департаменту ліцензійного контролю

Павліченко Ірина Миколаївна

7,24

Переможець конкурсу

Третьякова Вікторія Іванівна

5,25

Другий за результатами конкурсу кандидат

8

Провідний спеціаліст відділу моніторингу управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Асельдєров Арсен Асельдєр-Муратович

7,24

Переможець конкурсу

9

Заступник начальника відділу розвитку електричних мереж управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Сапожнікова Наталія Вікторівна

12,49

Переможець конкурсу

10

Провідний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва в судах Юридичного департаменту

Смикалов Володимир Русланович

6,49

Переможець конкурсу

11

Сектор контролю за виконавською дисципліною

Марченко Марія Миколаївна

7,24

Переможець конкурсу


До конкурсної комісії заяв для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В», провідного спеціаліста відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування, не надходило.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • провідний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання;
  • провідний спеціаліст відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання;
  • головний спеціаліст відділу впровадження, аналізу ефективності та вдосконалення систем контролю управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю (1 посада);
  • провідний спеціаліст відділу з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
  • головний спеціаліст відділу регулювання платіжно-розрахункових відносин управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення;
  • головний спеціаліст із питань запобігання та виявлення корупції.
(наказ від 13 квітня 2017 року № 24-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» територіальних органів НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 17.05.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1.

Провідний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Вінницькій області (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Поліщук Микола Дмитрович

4,42

Переможець конкурсу

2.

Провідний спеціаліст Сектору НКРЕКП у Волинській області (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Козяр Ніна Миколаївна

7,13

Переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу контрольних перевірок в сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області (2 штатні одиниці)

Петровська Антоніна Олександрівна

7,27

Переможець конкурсу

Шевченко Ольга Анатоліїв

5,70

Переможець конкурсу

4.

Головний спеціаліст відділу контрольних перевірок у сфері енергетики Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області

(2 штатні одиниці)

Перловський Олексій Юхимович

5,56

Переможець конкурсу

5.

Головнийспеціаліст Сектору НКРЕКП у Миколаївській області

Пересунько Світлана Дмитрівна

5,85

Переможець конкурсу

6.

Головнийспеціаліст Відділу НКРЕКП у Одеській області

(3 штатні одиниці)

Мамлін Дмитро Олександрович

4,28

Переможець конкурсу

Горинь Юлія Юріївна

4,42

Переможець конкурсу

7.

Заступник начальника управління – начальник відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області

Любінецька Юлія Володимирівна

9,12

Переможець конкурсу

8.

Начальник Відділу НКРЕКП у Одеській області

Старостін Олександр Леонідович

10,41

Переможець конкурсу

9.

Завідувач Сектору НКРЕКП у Полтавській області

Мазука Галина Петрівна

11,68

Переможець конкурсу

Омаров Азад Енвер огли

7,13

Другий за результатами конкурсу кандидат

10.

Завідувач Сектору НКРЕКП у Чернігівській області

Тимошенко Олександр Вячеславович

9,99

Переможець конкурсу


До конкурсної комісії НКРЕКП не надходили заяви для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В»:

  • головного спеціаліста відділу контрольних перевірок у сфері енергетики Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
  • головного спеціаліста відділу контрольних перевірок у сфері комунальних послуг Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області;
  • головного спеціаліста Сектору НКРЕКП у Сумській області;
  • завідувача Сектору НКРЕКП у Кіровоградській області.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на вакантні посади:

  • головного спеціаліста Сектору НКРЕКП у Житомирській області;
  • головного спеціаліста відділу контрольних перевірок у сфері енергетики Управління НКРЕКП у м. Києві та Київській області (1 посада);
  • головного спеціаліста Відділу НКРЕКП у Одеській області (1 посада);
  • головного спеціаліста Відділу НКРЕКП у Харківській області;
  • провідного спеціаліста Відділу НКРЕКП у Херсонській області (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника);
  • начальника Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області;
  • начальника відділу контрольних перевірок в сфері енергетики Управління НКРЕКП у Дніпропетровській області.
(наказ від 15 березня 2017 року № 20-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 10.04.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1

Заступник начальника відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Чернишенко Олена Миколаївна

12,74

переможець конкурсу

Якушко Лариса Станіславівна

11,73

другий за результатами конкурсу кандидат


(наказ від 9 березня 2017 року № 18-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 06.04.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1.

Заступник начальника відділу нормативно-правового забезпечення ринків електроенергії Управління енергоринку

Олексюк Марія Ігорівна

11,86

переможець конкурсу

2.

Провідний спеціаліст відділу платіжно-розрахункових відносин на ринках електроенергії Управління енергоринку (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Кужильна Інна Анатоліївна

7,87

переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Козак Ігор Анатолійович

7,62

переможець конкурсу

Попко Олена Петрівна

5,49

другий за результатами конкурсу кандидат

4.

Начальник відділу розвитку електричних мереж управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департамент із регулювання відносин у сфері енергетики

Харченко Владислав Володимирович

10,87

переможець конкурсу

(наказ від 6 березня 2017 року № 16-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

Дата розміщення на сайті: 06.04.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Заступник начальника відділу тарифної політики управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Денисенко Ірина Вікторівна

12,87

переможець конкурсу

2.

Провідний спеціаліст відділу розвитку та інвестицій управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Наврузова Айнур Расимівна

6,37

переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу аналізу розвитку ринків управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Концур Катерина Олександрівна

7

переможець конкурсу

Науменко Ірина Миколаївна

6,74

другий за результатами конкурсу кандидат

4.

Провідний спеціаліст відділу моніторингу управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Талимончик Олег Павлович

5,62

переможець конкурсу

5.

Провідний спеціаліст відділу платіжно-розрахункових відносин управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Клименко Ярослав Ігорович

7,87

переможець конкурсу

Середа Юлія Миколаївна

6,99

другий за результатами конкурсу кандидат

6.

Головний спеціаліст відділу методологічного забезпечення регулювання відносин управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Зварич Ірина Богданівна

8

переможець конкурсу

7

Заступник начальника відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Мартиненко Лариса Григорівна

10,87

переможець конкурсу


8

Головний спеціаліст відділу методології та розрахунку тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Вітенко Сергій Дмитрович

7,75

переможець конкурсу

Пенкін Євгеній Олексійович

5,75

другий за результатами конкурсу кандидат

9.

Заступник начальника відділу моніторингу застосування тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Ящук Олександр Сергійович

14

переможець конкурсу

10.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Мигловець Надія Олександрівна

14

переможець конкурсу

11.

Заступник начальника відділу з технічного доступу до електричних мереж управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гордієнко Андрій Сергійович

11,87

переможець конкурсу

12.

Заступник начальника відділу комбінованого виробництва електричної та теплової енергії управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гейко Олександр Віталійович

14

переможець конкурсу

13.

Головний спеціаліст сектору моніторингу та аналізу генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Кічковський Максим Андрійович

7

переможець конкурсу

Прихід Ольга Вікторівна

6,74

другий за результатами конкурсу кандидат

14.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Кузуб Роман Сергійович

10,74

переможець конкурсу

15.

Провідний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

8

переможець конкурсу

16.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Ходаковська Ірина Анатолівна

10,75

переможець конкурсу

17.

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Тихончик Вікторія Сергіївна

7,87

переможець конкурсу

18

Провідний спеціаліст відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

6,11

переможець конкурсу

19

Провідний спеціаліст відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Король Олена Миколаївна

7

переможець конкурсу

20.

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Пузіков Сергій Сергійович

8

переможець конкурсу

21.

Заступник начальника відділу формування нормативів розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання управління звітності, аналізу та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Зименко Сергій Анатолійович

12,87

переможець конкурсу

22.

Головний спеціаліст відділу формування нормативів розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання управління звітності, аналізу та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Кириченко Івана Іванівна

8

переможець конкурсу

23.

Головний спеціаліст відділу моніторингу звітності ліцензіатів управління звітності та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Русанова Анастасія Іванівна

6,74

переможець конкурсу

Гончаренко Наталія Андріївна

5,87

другий за результатами конкурсу кандидат

24.

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Герасимчук Олександра Олександрівна

8

переможець конкурсу

Береговський Анатолій Зіновійович

6,12

другий за результатами конкурсу кандидат

25.

Заступник начальника відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Улітіч Анастасія Олегівна

11

переможець конкурсу

26.

Заступник начальника управління – начальник відділу ліцензування у електроенергетичному комплексі Управління ліцензування (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Співак Яна Юріївна

11,62

переможець конкурсу

27.

Провідний спеціаліст відділу кадрового забезпечення Управління роботи з персоналом (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Одарчук Ірина Василівна

7,87

переможець конкурсу

Дата розміщення на сайті: 28.03.2017

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітка

1.

Директор Департаменту ліцензійного контролю

Зеленюк Ярослав Миколайович

13,87

переможець конкурсу

2.

Заступник директора Департаменту ліцензійного контролю

Проців Ярослав Ярославович

12,99

переможець конкурсу

3.

Заступник директора департаменту - начальник управління методологічного забезпечення та моніторингу звітності Департаменту ліцензійного контролю

Чорногор Віктор Григорович

12,99

переможець конкурсу

4.

Начальник відділу енергоефективності управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Футорна Юлія Володимирівна

13,10

переможець конкурсу

5.

Заступник начальника відділу формування тарифів з водовідведення управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Борівська Олена Володимирівна

12,86

переможець конкурсу

Томчук Юлія Віталіївна

10,68

другий за результатами конкурсу кандидат

6.

Завідувач сектору захисту інформації Управління інноваційних технологій

Прудіус Тарас Миколайович

10,48

переможець конкурсу

7.

Начальник відділу моніторингу стану ринків поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами

Шекель Руслан Васильович

13,75

переможець конкурсу 

Дуда Валерій Віталійович

11,24

другий за результатами конкурсу кандидат

8.

Головний спеціаліст відділу моніторингу відносин Управління роздрібного ринку електричної енергії (3 посади)

Романишин Роксолана Богдавніна

6,87

переможець конкурсу

Михневич Тетяна Миколаївна

5,87

переможець конкурсу

Углова Тетяна Євгеніївна

5,75

переможець конкурсу

9.

Головний спеціаліст відділу забезпечення захисту прав споживачів Управління роздрібного ринку електричної енергії (2 посади)

Омельченко Анастасія Геннадіївна

8

переможець конкурсу

Гриб Тарас Ігорович

7,11

переможець конкурсу

Глушич Світлана Анатоліївна

5,24

другий за результатами конкурсу кандидат

10.

Головний спеціаліст відділу ліцензування у електроенергетичному комплексі Управління ліцензування

Герявенко Марина Володимирівна

8

переможець конкурсу

Потапчук Ірина Василівна

5,99

другий за результатами конкурсу кандидат 

11.

Провідний спеціаліст відділу ліцензування у нафтогазовому комплексі Управління ліцензування

Вишинська Світлана Миколаївна

4,37

переможець конкурсу 

12.

Головний спеціаліст відділу моніторингу стану ринків поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами

Задворна Тетяна Олександрівна

7,12

переможець конкурсу

Лепіско Денис Миколайович

6,24

другий за результатами конкурсу кандидат 

13.

Провідний спеціаліст відділу стратегічного планування та міжнародної координації Департаменту стратегічного розвитку та планування (2 вакантні посади)

Ігнатенко Ярослав Олександрович

8

переможець конкурсу

Якушко Дарія Вікторівна

6,12

переможець конкурсу

14.

Провідний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування

Жеребець Наталія Олександрівна

7,75

переможець конкурсу

15.

Головний спеціаліст відділу моніторингу та регулювання якості послуг Департаменту стратегічного розвитку та планування (2 вакантні посади)

Усенко Антон Васильович

6,37

переможець конкурсу

16.

Головний спеціаліст відділу інвестиційних програм управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Яковчук Людмила Анатоліївна

5,99

переможець конкурсу

17.

Провідний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Кононенко Ріта Юріївна

5,12

переможець конкурсу

18.

Провідний спеціаліст відділу моніторингу та економічного аналізу Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Михайлишин Віталій Ігорович

4,75

переможець конкурсу

19.

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу експертизи проектів нормативно-правових актів Юридичного департаменту

Радецька Інна Валентинівна

7,87

переможець конкурсу

20

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу з питань взаємодії з Верховною Радою України, адаптації законодавства та регуляторної діяльності Юридичного департаменту

Табак Олеся Михайлівна

7,87

переможець конкурсу


Заяв для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» провідного спеціаліста відділу з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника) та провідного спеціаліста відділу моніторингу стану ринків поводження з побутовими відходами Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами до конкурсної комісії не надходило.

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

  • провідний спеціаліст відділу стратегічного розвитку енергетичних ринків Департаменту стратегічного розвитку та планування;
  • головний спеціаліст – юрисконсульт відділу координації правової роботи та співпраці із правоохоронними і контролюючими органами Юридичного департаменту;
  • головний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва в судах Юридичного департаменту.
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux