UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 19.10.2020 10:39


    Про результати перевірок постачальників природного газу по негативним небалансам

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на підставі звернення ТОВ «Оператор ГТС України» здійснила ряд перевірок постачальників природного газу, за результатами яких було встановлено здійснення замовниками послуг транспортування та постачання природного газу без забезпечення своєчасної збалансованості свого портфоліо балансування.

 

Зазначені дії постачальників природного газу призвели до створення негативного небалансу природного газу протягом червня 2020 року в обсязі понад 235 млн куб. м. на загальну суму понад 682 млн грн.

 

За результатами розгляду актів перевірок НКРЕКП застосувала до порушників штрафні санкції на загальну суму понад 1,5 млн грн, з яких на ТОВ «ГК «Черкаси-газ» було накладено найбільшу суму штрафу у розмірі 425 тис. грн (на суму допущеного негативного небалансу).

 

Крім того, на засіданні НКРЕКП, що проводилось у формі відкритого слухання 13 жовтня 2020 року, було прийнято рішення про здійснення ще 34 перевірок постачальників природного газу, на предмет своєчасного збалансування свого портфоліо балансування у серпні 2020 року.


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)