UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 28.11.2019 11:54


    Відбулася робоча зустріч з представниками Національного агентства з регулювання енергетики (ANRE) Республіки Молдова

27 листопада 2019 року у приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбулася зустріч між Головою НКРЕКП Валерієм Тарасюком, Членом НКРЕКП Оленою Антоновою та Директором Національного агентства з регулювання енергетики (ANRE) Республіки Молдова паном Октавіаном Калмаком, директором департаменту міжнародної координації Аріаною Дерменжі, директором департаменту зв’язків з громадськістю Галіною Сандута.

Основними темами порядку денного стали співробітництво між НКРЕКП та ANRE у сферах регулювання ринків електроенергетики та  природного газу, а також створення підґрунтя для взаємодії на двосторонньому та регіональному рівнях.

Сторони обговорили можливі шляхи вирішення питань, пов’язаних зі співробітництвом операторів системи передачі електроенергії, зокрема в частині збалансування електроенергетичної системи, транскордонних перетоків електроенергії між ОЕС України та ЕС Молдови та паралельної інтеграції енергетичних ринків обох країни до європейських ринків. Також обговорено питання розробки законодавчої бази секторального регулювання, імплементації Правил ринку електроенергії та процесу лібералізації ринків. Сторони підтвердили свої наміри щодо продовження співпраці та розширення двостороннього співробітництва для забезпечення безперебійного функціонування ринку постачання електроенергії.