UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 03.12.2020 17:27


    Ольга Бабій взяла участь у засіданні Ради Регуляторів Енергетичного Співтовариства (ECRB)

03 грудня відбулося заключне в цьому році засідання Ради Регуляторів Енергетичного Співтовариства (ECRB). Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій, яка взяла участь у заході,  доповіла про основні здобутки та напрацювання Комісії протягом  третього кварталу 2020 року, серед яких затвердження нової методології щодо стимулюючого регулювання для операторів систем розподілу. Так, на сьогодні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вже схвалила тарифи для 25 ліцензіатів, які подали заявки. І очікується, що з 01 січня 2021 року ці компанії вже  працюватимуть за новим підходом до тарифоутворення.

 

Ольга Бабій також повідомила про роботу Регулятора над проєктом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках». Впровадження в Україні Регламенту (ЄС) № 1227/2011 від 25 жовтня 2011 року щодо цілісності та прозорості оптового енергетичного ринку - так званого REMIT забезпечать можливість попереджувати зловживання учасників на цих ринках, зокрема, стосовно маніпулювання ринками, торгівлі інсайдерською інформацією.

 

У своїй доповіді Ольга Бабій також відзначила важливі події з питань  регулювання ринку природного газу.

 

Крім того, учасники зустрічі заслухали річний звіт ECRB за 2020 рік та затвердили план роботи на 2021 рік і обрали голів робочих груп на наступний період.

 


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)