UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 24.11.2020 12:48


    Секретаріат Енергетичного Співтовариства відзначає прогрес щодо впровадження європейського acquis communautaire в енергетичному секторі України

Секретаріат Енергетичного Співтовариства на своєму вебсайті опублікував щорічний Звіт 2020 з імплементації реформ Договірними сторонами Енергетичного Співтовариства.

 

У Звіті зазначено, що Договірні сторони Енергетичного Співтовариства досягли прогресу щодо запровадження ринкових реформ в енергетичних секторах, незважаючи на кризу Covid-19. При цьому, Україна є одним з лідерів за темпами впровадження реформ у 2020 році, завдяки чому посідає друге місце у загальному рейтингу країн – учасниць енергетичного Співтовариства за рівнем імплементації європейського законодавства і загальною оцінкою у 61%, поступаючись лише Чорногорії (69%).

 

 

Окремо Секретаріат Енергетичного Співтовариства наголосив на досягненні значного прогресу щодо лібералізації українського газового ринку, відмітивши такі основні здобутки як: завершення процесу відокремлення оператора газотранспортної системи, дерегуляція цін та впровадження мережевих Кодексів.

 

Серед основних досягнень у сфері електроенергетики названо успішне запровадження у 2020 році ринку допоміжних послуг, що доповнило попередній запуск двостороннього, на добу наперед, внутрішньодобового та балансуючого ринків.

 

В цілому Секретаріат позитивно оцінює результати реформ енергетичного сектору в Україні про що свідчать наведені оцінки рівня імплементації європейського acquis communautaire.

 


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)