UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини07.04.2021 15:26
версія для друку


НКРЕКП оштрафувала ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» за недотримання вимог законодавства, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та здійснення заходів державного регулювання


За результатами перевірки НКРЕКП встановила, що ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» порушило вимоги нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, а також Ліцензійні умови з постачання електричної енергії споживачу.

 

Зокрема, підприємство у звітному році не забезпечило дотримання загальних стандартів якості надання послуг (належний рівень сервісу кол-центру); у встановлений термін не повідомило НКРЕКП про всі зміни даних, які були зазначені в його документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії; не забезпечило функціонування центрів обслуговування споживачів та кол-центру згідно з вимогами НКРЕКП; не застосовувало ціну (тариф) на послуги постачальника універсальних послуг відповідно до вимог НКРЕКП.

 

У зв’язку з цим Комісія на своєму засіданні 7 квітня 2021 року прийняла рішення про накладення на зазначену компанію штрафу у розмірі 85 тис. грн.

 

Закликаємо споживачів, у разі виявляння порушень їхніх законних прав з боку постачальників електричної енергії, письмово звертатися до НКРЕКП щодо проведення відповідної перевірки.