UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Постанови  /  2017 року  /  НКРЕКП, Постанова від 24.10.2017 № 1290 "Про налагодження процесу обміну даними на ринку природного газу"версія для друку


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 26.10.2017

ОБҐРУНТУВАННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПОСТАНОВИ 

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

24.10.2017                   № 1290

 

Про налагодження процесу обміну даними на ринку природного газу

 

Відповідно до частини третьої статті 4 Закону України «Про ринок природного газу» та статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Зобов’язати операторів газорозподільних систем актуалізувати інформацію щодо EIC-кодів споживачів, що приєднані до газорозподільної системи відповідного оператора, та EIC-кодів їх точок комерційного обліку (за необхідності).

2. Операторам газорозподільних систем передати інформацію, зазначену у пункті 1 цієї постанови, оператору газотранспортної системи у формі електронних файлів, підписаних електронним цифровим підписом керівника або уповноваженого представника оператора газорозподільних систем, у двотижневий строк з дня набрання чинності цією постановою.

3. Для накладання та перевірки електронного цифрового підпису використовувати сертифікати електронного цифрового підпису, видані АЦСК Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби (ІДД ДФС), та програмне забезпечення «ІІТ Користувач ЦСК-1» (Користувач АЦСК ІДД ДФС).

 

Голова НКРЕКП                                             Д.Вовк

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)