UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини29.04.2021 19:29
версія для друку


Ольга Бабій взяла участь від НКРЕКП в 9-му семінарі регуляторних органів у сфері енергетики в рамках Панелі «Східного Партнерства» з питань енергетики


29 квітня 2021 року Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Ольга Бабій взяла участь в 9-му семінарі регуляторних органів у сфері енергетики в рамках Панелі «Східного Партнерства» з питань енергетики.

 

Захід був організований у співпраці з Радою європейських регуляторів у сфері енергетики (CEER) та Регуляторною радою Енергетичного співтовариства (ECRB).

 

Під час Семінару Ольга Бабій виступила з доповіддю про вплив пандемії COVID-19 на електроенергетичний сектор України. Зокрема, вона відзначила тренди, що були характерними для електроенергетичного комплексу України, особливості роботи енергетичної системи, ринку електричної енергії в умовах пандемії, а також кроки, що здійснювала НКРЕКП з метою захисту споживачів, спрощення роботи ліцензіатів та забезпечення безперервної роботи Регулятора в цей період.

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитись в презентації: 
 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)