UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин19.02.2021 14:32
версія для друку


НКРЕКП започатковує співпрацю з Британським регулятором Ofgem


18 лютого 2021 року членкині НКРЕКП Ольга Бабій та Оксана Кривенко взяли участь у круглому столі щодо започаткування нового проекту технічної допомоги Британського регулятора Ofgem для НКРЕКП, метою якого є налагодження співпраці задля обміну досвідом та сприяння підвищенню інституційного потенціалу українського енергетичного Регулятора. Захід відбувся за участі представників Ofgem, Посольства Великобританії, Міністерства енергетики України та ПрАТ «НЕК «Укренерго».

 

Ольга Бабій виступила з вітальним словом, зазначивши, що отримання експертної допомоги від найдосвідченішого енергетичного регулятора Європи є довгоочікуваним заходом і НКРЕКП високо цінує таку можливість: «Ми очікуємо, що співпраця з Британським регулятором допоможе НКРЕКП заздалегідь виявляти потенційні проблеми, пов’язані з реформами енергетичного сектору в Україні, та вчасно знаходити потрібні рішення».

 

Учасники круглого столу відзначили, що енергетичні системи обох країн мають багато спільного, подібними є і виклики, які стоять перед обома Регуляторами, тому налагодження такої двосторонньої співпраці є дуже актуальним та корисним.

 

Сторони висловили сподівання на успіх і плідну співпрацю в рамках майбутніх двосторонніх семінарів, що дозволить сформувати стійкі та довготривалі зв’язки як на високому, так і на експертному рівні.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)