UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 22.10.2020 14:08


    НКРЕКП підвищує стандарти якості життя побутових споживачів в частині енергозабезпечення

До Регулятора надходить велика кількість скарг від побутових споживачів щодо обмеження технічними засобами договірної потужності електроспоживання на їх об’єкти з боку операторів системи розподілу електричної енергії, що унеможливлює нормальне функціонування елементарних домашніх електроприладів.

 

Так, станом на вересень 2020 року виходячи із скарг споживачів, оператори систем розподілу не виконали у повній мірі фінансові зобов’язання за договорами на постачання електричної енергії та про користування електричною енергією і рекомендації надані НКРЕКП, що у свою чергу призводить до соціальної напруги в суспільстві.

 

З метою захисту прав споживачів Регулятором було розроблено проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 «Про внесення змін до Правил роздрібного ринку електричної енергії».

 

Проєктом планується зобов’язати всіх операторів систем розподілу:

  •  до 01.06.2021 здійснити заходи із повернення споживачам коштів за даними особових рахунків, відкритих у постачальників за регульованим тарифом на яких станом на 01.01.2019 утворилась переплата за електричну енергію. Крім цього, погодити договірну потужність з індивідуальними побутовими споживачами.
  •  до 01.01.2022 погодити з індивідуальними побутовими споживачами за формою, що є додатком до Правил, дозволену (договірну) потужність згідно з оформленими паспортами точок розподілу.

 


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)