UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин24.12.2020 09:00
версія для друку


Регулятор на захисті прав споживачів


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП, Регулятор), на своєму засіданні прийняла рішення щодо покладання штрафних санкцій на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

 

Підставою перевірки ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» є звернення споживачів щодо недотримання:

  • показників якості надання послуг з розподілу електричної енергії;
  • процедури встановлення в паспорті точки розподілу величини дозволеної до використання потужності;
  • надання послуги з приєднання електроустановки замовника до електричних мереж;
  • процедури переукладання договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

 

За результатами перевірки НКРЕКП на ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» було накладено штраф у розмірі 85 000 гривень за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

 

Також даним рішенням зобов’язано ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» у строк до 01 лютого 2021 року привести свої дії по відношенню до споживачів у відповідність до вимог Правил роздрібного ринку електричної енергії шляхом визначення у паспорті точки розподілу та договорі споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії величини дозволеної до використання потужності з урахуванням технічних характеристик зовнішніх електричних мереж об'єкта споживача, про що у строк до 15 лютого 2021 року повідомити НКРЕКП з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів.

 

Закликаємо споживачів у разі виявляння порушень їхніх законних прав, звертатися з письмовим зверненням щодо проведення відповідної перевірки.