UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини15.01.2021 17:20
версія для друку


До уваги побутових споживачів природного газу


НКРЕКП у черговий раз відстоює інтереси споживачів.

 

Своєю постановою від 10.06.2020 № 1080 «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем» Комісія спростила процедуру зміни постачальника природного газу побутовими споживачами. Зокрема, відповідно до положень постанови були полегшені умови укладення договору постачання природного газу між побутовим споживачем і новим постачальником.

 

Так, для зміни постачальника ресурсу побутовому споживачу необхідно лише направити новому постачальнику заяву-приєднання до умов договору.  Разом з цим, в процесі зміни постачальника побутовим споживачем не потрібна буде участь або надання підтвердження з боку діючого постачальника природного газу.

 

Всі подальші заходи, необхідні для завершення процедури зміни постачальника, будуть здійснюватися новим постачальником природного газу за допомогою інформаційної платформи Оператора газотранспортної системи з застосуванням сучасних інформаційних технологій.

 

Крім того, НКРЕКП передбачила випадки, за яких інформаційна платформа Оператора газотранспортної системи автоматично включає або виключає споживачів до Реєстру споживачів постачальника «останньої надії» у разі, якщо обраний на ринку природного газу постачальник не може виконати зобов’язання з постачання природного газу цим споживачам.

 

Зазначені питання були врегульовані в постанові НКРЕКП від 23.09.2020 № 1752 «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП», прийнятій з метою забезпечення безперебійного газопостачання побутовим споживачам.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)