UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини18.02.2021 14:16
версія для друку


НКРЕКП погодила кандидатуру контролера Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України»


Відповідно до статті 31 Закону України «Про ринок природного газу» оператор газотранспортної системи (Оператор ГТС) має розробити і запровадити програму відповідності, в якій визначаються заходи для уникнення дискримінаційних дій з боку Оператора ГТС та моніторингу виконання таких заходів.

 

Постановою НКРЕКП від 23.12.2020 № 2679 затверджено Програму відповідності Товариства з обмеженою відповідальністю «Оператор газотранспортної системи України», що є важливим кроком у формуванні регуляторного середовища функціонування сертифікованого Оператора ГТС, що відповідає законодавству та принципам ЄС та Енергетичного Співтовариства.

 

Моніторинг за виконанням Програми відповідності здійснюється незалежним контролером, кандидатуру якого було погоджено на відкритому засіданні НКРЕКП 17.02.2021.

 

Відповідно до частини шостої статті 31 Закону України «Про ринок природного газу» контролер відповідає за:

 

1) моніторинг виконання програми відповідності оператора газотранспортної системи;

 

2) розроблення щорічного звіту, в якому викладаються заходи, вжиті з метою виконання програми відповідності, та надання його Регулятору;

 

3) звітування перед відповідальними органами оператора газотранспортної системи та надання рекомендацій щодо програми відповідності та її виконання;

 

4) повідомлення Регулятора про будь-які істотні порушення у зв’язку з виконанням програми відповідності;

 

5) звітування перед Регулятором про будь-які комерційні і фінансові відносини між вертикально інтегрованою організацією та оператором газотранспортної системи.

 

Україна вчергове підтвердила свої наміри щодо послідовної імплементації європейських норм і стандартів прозорості та незалежності операторів магістральних мереж, що здійснюють транскордонну торгівлю.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)