Даний калькулятор визначає розмір плати за приєднання, що є стандартним (вартість послуги Оператора ГРМ з приєднання об'єкта замовника), яка передбачається в проекті Договору на приєднання до газорозподільної системи (для приєднання, що є стандартним).

Приєднання, що є стандартним - приєднання до газорозподільної системи Оператора ГРМ об'єкта замовника потужністю до 16 метрів кубічних на годину включно на відстань, що не перевищує 25 метрів для сільської та 10 метрів для міської місцевості по прямій лінії від місця забезпечення потужності до межі земельної ділянки замовника.


Регіон, область


МісцевістьПотужність, замовлена до приєднання


Введіть числове значення до 16
Приєднання потужності більше 16 м3/год не є стандартним


Величина плати за приєдання, що є стандартним, до газорозподільних мереж
 Вартість з приєднання складатиме
0 тис.грн
у т. ч. ПДВ  0 тис.грн
 Орієнтовний типорозмір лічильника газу, який буде використовуватися для обліку природного газу на об'єкті, що приєднується до газорозподільної системи

Строк надання послуги: до 3 календарних місяців з дати оплати послуги.
За домовленістю сторін в договорі на приєднання може бути визначений більший або менший строк виконання зазначених заходів.

Граничний рівень плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2021 рік затверджений постановою НКРЕКП від 16.12.2020 № 2488 та набирає чинності з 01.01.2021.

У разі порушення умов договору на приєднання до газорозподільної системи (крім тимчасово окупованої території України та територій проведення антитерористичної операції) просимо письмово інформувати НКРЕКП за адресою:
03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19 або електронною адресою box@nerc.gov.ua з наданням підтверджуючих документів.