UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини21.05.2021 14:50
версія для друку


Ольга Бабій представила НКРЕКП на засіданні Голів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA)


19 травня 2021 року Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій представляла НКРЕКП на засіданні Голів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA).

 

Подія зібрала представників регуляторів з більш ніж 25 країн і дала можливість обговорити ряд актуальних для енергетичної спільноти питань. Зокрема, значну увагу було приділено аналізу ситуації щодо відключень енергопостачання в Техасі (США) в умовах аномально холодної зими у лютому 2021 року. Співробітники Національного Інституту регуляторних досліджень (NRRI, США) презентували аналітику щодо основних факторів, що спричинили цю ситуацію, а також наслідки, які мали місце для енергосистеми Техасу.

 

Учасники засідання сфокусували подальші обговорення на висновках, які Регулятори мають зробити з тим, щоб не допустити подібних ситуацій у майбутньому і забезпечити безпеку та надійність енергопостачання.

 

Серед інших питань, які активно обговорювались під час засідання було питання перспектив збереження дистанційного режиму роботи в епоху post-COVID19, що за попередніми висновками фахівців Організації економічного розвитку та співробітництва (ОЕСР) сприятиме підвищенню продуктивності та ряду інших економічних та соціальних факторів, таких як добробут працівників, гендерна рівність, зменшення викидів тощо.

 

Цього року як і минулого, засідання відбулось у онлайн форматі. Проте як завжди було не менш продуктивне і надало чудову можливість всім учасникам поспілкуватись на важливі теми, обговорити останні регуляторні розробки та актуальні проблеми сфер електроенергетики та газу.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)