Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 11.01.2020 20:17


    Оприлюднюються узагальнені зауваження та пропозиції до проєкту постанови щодо Змін до Кодексу системи передачі

На виконання вимог розділу 3 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, Департамент із регулювання відносин у сфері енергетики надає таблицю із узагальненими зауваженнями та пропозиціями до проєкту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі», що має ознаки регуляторного акта та копії листів, що містять зауваження та пропозиції, які були отримані від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань та інших заінтересованих осіб у період з 19 листопада 2019 року до 20 грудня 2019 року (див. частина 1, частина 2, частина 3).

 

Проєкт постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, та матеріали оприлюднені на офіційному вебсайті НКРЕКП у мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/?id=45872 .


Відкрите обговорення відбудеться 17.01.2020 о 12:00 у приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, к. 123.

 

Особам, які надали зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту рішення НКРЕКП, за 3 робочі дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій) НКРЕКП буде направлено листи-запрошення.

 

Інші особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні (розгляді зауважень та пропозицій) проєкту рішення НКРЕКП, можуть подати заявки про участь у цьому обговоренні до НКРЕКП не пізніше як за 2 дні до проведення відкритого обговорення (розгляду зауважень та пропозицій). Для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП заявки приймаються до 15 січня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді на адресу: Landar@nerc.gov.ua.


[повернутись]