Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 01.07.2019 15:08


    Юлія Соломаха, співробітниця НКРЕКП, стала переможницею конкурсу робіт Регуляторної школи Енергетичного Співтовариства

21 червня 2019 року Секретаріат Енергетичного Співтовариства оголосив, що переможницею у конкурсі робіт Регуляторної школи Енергетичного Співтовариства стала співробітниця НКРЕКП Юлія Соломаха (Департамент стратегічного розвитку та планування).

 

Перемога у зазначеному конкурсі надає право НКРЕКП на додаткове місце в одному з наступних навчальних заходів Регуляторної школи Енергетичного Співтовариства!

 

Вітаємо Юлію та бажаємо їй нових перемог!

 
Довідково. Регуляторна школа Енергетичного Співтовариства спрямована на підтримку технічних знань національних енергетичних регуляторних органів Договірних Сторін Енергетичного Співтовариства для ефективного впровадження та ефективного застосування acquis communautaire Енергетичного Співтовариства, зокрема щодо газових та електричних мережевих кодексів. Крім правових аспектів, Регуляторна школа Енергетичного Співтовариства здійснює обмін практичними знаннями та досвідом на рівні країн ЄС.

Діяльність Регуляторної школи Енергетичного Співтовариства започатковано Секретаріатом Енергетичного Співтовариства у 2017 році.


[повернутись]