Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 12.04.2019 13:52


    Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Правил ринку

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП

«Про внесення Змін до Правил ринку»

 

З метою імплементації положень Закону України «Про ринок електричної енергії України» та встановлення однозначних технологічних, організаційних та спеціальних (особливих) вимог провадження господарської діяльності на сегментах ринку електричної енергії: балансуючому ринку та ринку допоміжних послуг, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила проект постанови «Про внесення Змін до Правил ринку», що схвалений на засіданні НКРЕКП, яке відбулося у формі відкритого слухання 29 березня 2019 року.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою отримання зауважень та пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2019/pr_102/pr_102-2019.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; еmail: gavva@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13.05.2019 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції до проекту нормативно-правового акта мають надаватись у формі, встановленій додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

12.04.2019


[повернутись]