Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 06.03.2019 16:30


    Голова НКРЕКП взяла участь у круглому столі "Жінки в енергетиці: виклики та можливості"

06 березня 2019 року, м. Київ – Сьогодні Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко взяла участь у роботі круглого столу «Жінки в енергетиці: виклики та можливості».

 

Захід проходив у інформаційному агентстві «Укрінформ» та був організований за підтримки Проекту USAID «Енергетична безпека».

 

Свій виступ Голова НКРЕКП розпочала зі статистики, згідно з якою в сфері енергетики кожен третій співробітник – це жінка.

 

За словами Оксани Кривенко, в енергетичній галузі для жінки є достатньо викликів, але і поряд із викликами є професійні можливості. Наприклад, свою кар’єру в Регуляторі я розпочинала із найнижчої посади – звичайного спеціаліста.


«Головне вірити та бачити куди йти. Адже якщо людина працює на результат, має мету, якщо цінності збігаються з цінностями колективу, у такому разі стать не має такого великого значення», - підкреслила Кривенко.

 

 

На думку Голови НКРЕКП корпоративна політика у відомствах та підприємствах має бути не стільки women-friendly, скільки women-fair.

 

До участі в круглому столі також були запрошені член Громадської ради при НКРЕКП Світлана Голікова, Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, народний депутат України Ольга Бєлькова, президент ГО «Жіночий енергетичний клуб України» Валентина Бєлякова та інші.


[повернутись]