Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 11.07.2018 10:08


    Відбулася робоча нарада з ліцензіатами, що здійснюють господарську діяльність у сфері захоронення побутових відходів

У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, була проведена робоча нарада під головуванням члена НКРЕКП Євгена Магльованного, за участю представників Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Регулятора та ліцензіатів, що здійснюють господарську діяльність у сфері захоронення побутових відходів.

 

Ліцензіатам було доведено до відома інформацію про продовження повноважень НКРЕКП у сфері захоронення та перероблення побутових відходів. 

 

Наголошено про необхідність виконання ліцензіатами НКРЕКП Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів та організацію роботи на підприємствах щодо розрахунку тарифів та інвестиційних програм.

 

За підсумками наради було визначено важливість пришвидшення організації роботи з підготовки заяви та розрахункових і обгрунтовуючих матеріалів для розрахунку тарифу на послугу з захоронення побутових відходів. Особливу увагу приділити формуванню інвестиційних програм та дотриманню процедури відкритих обговорень ліцензіатами згідно вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».


[повернутись]