Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 13.02.2018 14:09


    Затверджено План проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, своїм наказом від 13.02.2018 № 6 затвердила План проведення консультацій з громадськістю в НКРЕКП на 2018 рік.


План проведення консультацій з громадськістю складений з урахуванням пропозицій Громадської ради при НКРЕКП та передбачає проведення протягом поточного року консультацій з громадськістю у формі засідань за круглим столом на такі теми:


• «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу»;

• «Витрати на покриття втрат підприємств, що виникають протягом періоду розгляду розрахунків тарифів у сфері теплопостачання, їх встановлення та оприлюднення;

• «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для передавальної та електророзподільних компаній»;

• «Проблеми включення понаднормативних втрат теплової енергії в тепломережах та води підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення втрат до тарифів та програми зменшення їх у мережах. Практика застосування»;

• «Щодо стану впровадження нової моделі ринку електроенергії та розробки необхідної нормативно-правової бази».


Інформація про дату та місце проведення консультацій з громадськістю буде повідомлятися заздалегідь шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті НКРЕКП та на сторінках у соціальних мережах Facebook і Twitter.


[повернутись]