Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 13.02.2018 11:11


    НКРЕКП здійснила третю хвилю децентралізації відповідно до нових Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звертає увагу, що з 01.01.2018 до ліцензіатів НКРЕКП, що провадять діяльність у сфері теплопостачання, Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання, затвердженими постановою НКРЕКП від 22.03.2017 № 308, встановлена вимога щодо забезпеченості споживачів приладами обліку теплової енергії більше ніж на 90 %.

 

На основі наданої ліцензіатами інформації про стан оснащення споживачів засобами обліку теплової енергії НКРЕКП здійснює заходи щодо передачі ліцензійних справ ліцензіатів, забезпеченість споживачів приладами обліку теплової енергії якими менше 90 %, до обласних, Київської міської державних адміністрацій.

 

Уточнений Перелік ліцензіатів НКРЕКП у сферах теплопостачання, що переходять під регулювання місцевих органів влади (у зв’язку із забезпеченістю споживачів приладами обліку теплової енергії менше ніж 90 % станом на 01.01.2018) див. тут (у форматі pdf скачати тут).

 


[повернутись]