Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 13.11.2017 16:40


    НКРЕКП повідомляє про перенесення дати проведення відкритого обговорення проектів постанов щодо встановлення "зелених" тарифів на електроенергію та електроенергію для приватних домогосподарств, встановлення надбавки до "зеленого" тарифу ТОВ "Ренджи Тростянець", ТОВ "ФРІ-ЕНЕРДЖИ" і "зеленого" тарифу ТОВ "ЦЕТУЛЯ СОЛАР", ПП "РУФ ПРОДЖЕКТ", ТОВ "РЕНЕР"

У зв’язку з листами ліцензіатів та набранням чинності постанови НКРЕКП від 05.10.2017 № 1222 «Про внесення змін до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє про перенесення дати проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 січня 2018 року), «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 січня 2018 року) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»), «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»), «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР», «Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ», «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНЕР», «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» (ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»), ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» (СЕС «Приозерна»), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ», ТОВ «РЕНЕР» (ГЕС на р. Яновець Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Руська Мокра)) з 22.11.2017 на 20.11.2017.

 

Проекти постанов НКРЕКП, разом з обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/?id=28972 ; http://www.nerc.gov.ua/?id=28974 .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 17.11.2017 у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pechenovska@nerc.gov.ua, prykhid@nerc.gov.ua .

 

Відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»(з 01 січня 2018 року), «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 січня 2018 року) «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»), «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»), «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР», «Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ», «Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РЕНЕР», «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» (ТОВ «Ренджи Тростянець» (СЕС «Миколаївка»), ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Мала Лепетиха»), ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» (СЕС «Приозерна»), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ», ТОВ «РЕНЕР» (ГЕС на р. Яновець Закарпатська обл., Тячівський р-н, с. Руська Мокра)) відбудеться 20 листопада 2017 року о 10:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 123.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 17 листопада 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pechenovska@nerc.gov.ua, prykhid@nerc.gov.ua .


[повернутись]