Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 09.10.2017 17:01


    Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»

 

Згідно з пунктом 3 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», пунктом 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» розроблено проект постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

 

Проект постанови передбачає: врахування вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», зокрема, в частині передбачення статті витрат зі сплати внесків на регулювання, визначення дати набрання чинності постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; оновлення переліку звітності за попередній до базового та звітний періоди, яку мають надавати ліцензіати НКРЕКП для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; доповнення Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення 4 новими додатками для реалізації норм пункту 1.10 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою НКРЕКП від 10.03.2016 № 302.

 

Метою прийняття проекту постанови є приведення у відповідність до чинного законодавства форм подачі ліцензіатами заяв, розрахунків та підтвердних матеріалів для встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_299/pr_299_09.10.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: solomka@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 09.11.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

09.10.2017

 


[повернутись]