Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 26.01.2017 12:29


    Оприлюднюється проект, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Правил користування електричною енергією

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією».

 

Проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією» розроблено з метою створення паритетних умов врегулювання взаємовідносин в частині порядку розрахунків між енергопостачальниками та споживачами, які об’єктивно не мають можливості керувати власними фінансовими потоками, шляхом надання можливості таким споживачам розраховуватись за фактично спожиту електричну енергію після закінчення розрахункового періоду.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Gorodysky@nerc.gov.ua; Zolotoverha@nerc.gov.ua .

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та порівняльна таблиця оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_191/pr_191_26.01.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 27.02.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

26.01.2017


[повернутись]