Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

Дата розміщення на сайті: 31.03.2017
Дата оновлення: 26.04.2017

Звіт про результати діяльності НКРЕКП у 2016 році

 

Відповідно вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» на відкритому засіданні НКРЕКП 30 березня 2017 року було прийнято рішення про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році (постанова від 30.03.2017 № 460) та його оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП (див. тут). Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розмістила на власному сайті зазначений звіт 31 березня.

 

У Звіті представлена інформація щодо функцій, повноважень, гарантій незалежності, відповідальності НКРЕКП з урахуванням положень Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», який набув чинності з 26.11.2016. Надано огляд функціонування в 2016 році ринків електроенергії, природного газу, сфер теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також перероблення та захоронення побутових відходів. Детально висвітлено діяльність Регулятора з питань регулювання у сферах природних монополій та на суміжних ринках, внесок у реформування ринків природного газу та електроенергії, вдосконалення системи регулювання у сферах комунальних послуг.

 

Крім того, на виконання вимог частини шостої статті 19 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Звіт про виконання річного плану державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2016 рік, розміщений у розділі восьмому «Контроль за виконанням Ліцензійних умов та Правил здійснення господарської діяльності» Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році.

 

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Дмитро Вовк, Голова Регулятора, 12 квітня представив зазначений звіт на пленарному засіданні Верховної Ради України (відеозапис див. тут).

 

Звіт у форматі pdf розміщено тут.


[повернутись]