UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин16.11.2018 16:19
версія для друку


До уваги операторів систем розподілу електричної енергії щодо строків подання програми відповідності!


 

Статтею 48 Закону України «Про ринок електричної енергії» (Закон) передбачено, що оператор системи розподілу, що входить до складу вертикально інтегрованого суб’єкта господарювання, зобов’язаний розробити та впровадити програму відповідності, а також призначити за погодженням з Регулятором уповноважену особу з питань відповідності.

 

Згідно з Порядком складання, подання, погодження, оприлюднення програми відповідності оператора системи розподілу, звіту про її виконання та погодження уповноваженої особи з питань відповідності, затвердженого постановою НКРЕКП від 27.12.2017 № 1406 (Порядок), першу програму відповідності разом з усіма супровідними документами подаються оператором системи розподілу на погодження Регулятору не пізніше п’яти робочих днів з дати видачі оператору системи розподілу ліцензії на провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії.

 

Враховуючи, що наразі НКРЕКП приймаються рішення з видачі нових ліцензій на право провадження діяльності з розподілу електричної енергії з 1 січня 2019 року, подання програми відповідності має відбуватись починаючи з 1 січня 2019 року. 

 

Звертаємо увагу, що на момент подачі програма відповідності та всі супровідні документи мають повністю відповідати вимогам Закону та Порядку. Неподання програми відповідності у строки, визначені Порядком, є порушенням вимог щодо відокремлення і незалежності оператора системи розподілу, передбачених Законом, що підпадає під застосування Регулятором відповідних санкцій.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)