UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин11.07.2018 10:08
версія для друку


Відбулася робоча нарада з ліцензіатами, що здійснюють господарську діяльність у сфері захоронення побутових відходів


У Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, була проведена робоча нарада під головуванням члена НКРЕКП Євгена Магльованного, за участю представників Управління з питань формування та реалізації державної політики у сфері поводження з побутовими відходами Регулятора та ліцензіатів, що здійснюють господарську діяльність у сфері захоронення побутових відходів.

 

Ліцензіатам було доведено до відома інформацію про продовження повноважень НКРЕКП у сфері захоронення та перероблення побутових відходів. 

 

Наголошено про необхідність виконання ліцензіатами НКРЕКП Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів та організацію роботи на підприємствах щодо розрахунку тарифів та інвестиційних програм.

 

За підсумками наради було визначено важливість пришвидшення організації роботи з підготовки заяви та розрахункових і обгрунтовуючих матеріалів для розрахунку тарифу на послугу з захоронення побутових відходів. Особливу увагу приділити формуванню інвестиційних програм та дотриманню процедури відкритих обговорень ліцензіатами згідно вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)