UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.06.2018 12:07
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Порядок розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу»

 

Відповідно до пункту 4 статті 50 Закону України «Про ринок електричної енергії» НКРЕКП має затвердити Порядок розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу.

 

Згідно з пунктом 17 розділу 17 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» НКРЕКП необхідно протягом дванадцяти місяців з дня набрання чинності Законом забезпечити прийняття та затвердження серед інших документів Порядок розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм.

 

У зв’язку із вищезазначеним, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розроблено проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

 

Вказаний проект постанови має ознаки регуляторного акта, у зв’язку з чим, згідно із статтею 15 Закону про НКРЕКП, він має бути оприлюднений на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій.

 

Проект постанови встановлює процедуру формування, подання, розгляду, схвалення та виконання планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу.

 

Також визнається такою, що втратила чинність постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 13.12.2012 № 1627 «Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії».

 

Запропоновані проектом постанови норми дозволять забезпечити реалізацію положень Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо впровадження нової моделі ринку електричної енергії.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_175/pr_175-2018.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, подаються у письмовому та електронному вигляді на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: pustovojtov@nerc.gov.ua , у форматах *.doc за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 № 866.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 23.07.2018 включно у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

22.06.2018

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)