UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин19.06.2018 15:24
версія для друку


У зв’язку із тарифною децентралізацією скасовано тарифи на теплову енергію та відповідні житлово-комунальні послуги


Після проведення тарифної децентралізації повноваження по встановленню тарифів частині суб’єктів господарювання, які не підпадають під критерії ліцензування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перейшли до місцевих органів влади.

 

За результатами моніторингу сайтів теплопостачальних підприємств та органів місцевого самоврядування виявлено, що частині суб’єктів господарювання встановлені тарифи відповідними органами місцевого самоврядування.

 

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з дотриманням вимог чинного законодавства були прийняті рішення про скасування тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів суб’єктам господарювання у сфері теплопостачання.

 

Слід зазначити, що отримавши такі повноваження, деякі органи місцевого самоврядування розпочали встановлювати тарифи на житлово-комунальні послуги значно вищі, ніж раніше встановлювала НКРЕКП.

 

Більш детально ознайомитися із процесом прийняття рішень НКРЕКП, прикладами непослідовних та популістських дій органів місцевого самоврядування з питань тарифів на житлово-комунальні послуги можна у презентації.

 

Презентація: «Прийняття рішень щодо скасування тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води на відкритому засіданні НКРЕКП 19.06.2018»

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)