UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин01.06.2018 09:41
версія для друку


Президент України призначив нових членів НКРЕКП


 

 

За результатами відкритого конкурсного відбору Президент України Петро Порошенко указами від 29 травня 2018 року № 150-154/2018 призначив АНТОНОВУ Олену Олександрівну, КОВАЛЕНКА Дмитра Віталійовича, КРИВЕНКО Оксану Олександрівну, МАГЛЬОВАННОГО Євгена Вікторовича та ФОРМАГЕЯ Олександра Леонідовича членами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

 

Олена Антонова має близько 20 років досвіду роботи у сфері електроенергетики, у проектах технічної допомоги, у сфері регулювання природних монополій та суміжних ринків. Останнім часом працювала над питаннями адаптації українського законодавства у сфері електроенергетики до директив Європейського Союзу. Тривалий час працювала у групі компаній AES Україна, а згодом - у ТОВ «ДТЕК».

 

Дмитро Коваленко має 20 років досвіду роботи в енергетичній галузі, у т.ч. 17 років у НКРЕ. До призначення членом Регулятора працював начальником департаменту структурного підрозділу державного підприємства «НЕК «Укренерго».

 

Оксана Кривенко працює в енергетичній галузі понад 17 років; пройшла шлях від спеціаліста до заступника директора департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Євген Магльованний понад 18 років працює в державних органах контролю та регулювання комунальної сфери. Посада на попередньому місці роботи – директор департаменту технічного регулювання енергоефективності в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.

 

Олександр Формагей має понад 10 років досвіду роботи з питань правового забезпечення діяльності енергетичних підприємств (виробників електричної енергії та виконавця послуг з постачання тепла і гарячої води) на керівних посадах у ПАТ «Центренерго» і ПрАТ «Укргідроенерго».

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)