UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин13.03.2018 15:53
версія для друку


30 березня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу»


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Стан впровадження нової тарифної методології з розподілу природного газу».

 

Громадські слухання пройдуть у форматі всебічного обговорення шляхом обміну думками всіх зацікавлених сторін.

 

Публічне громадське обговорення відбудеться 30 березня 2018 року о 10:00 у приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Запрошуються усі бажаючі, а також представники засобів масової інформації.

 

Письмові пропозиції із порушеного питання приймаються до 27 березня 2018 року за адресою: 03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19 або на електронну адресу krivenko@nerc.gov.ua.

 

Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, надає відповідальна особа – Кривенко Оксана Олександрівна, заступник директора Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері, тел. (044) 204-48-63.

 

Результати публічного громадського обговорення (звіт) будуть доведені до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП не пізніше, ніж через два тижні після його проведення.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)