UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин23.02.2018 11:34
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Зміни до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу»

 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг оприлюднює проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу», що має ознаки регуляторного акта (далі – Проект постанови).

 

Зазначений Проект постанови розроблено з метою удосконалення положень Кодексу ГРМ та Типового договору, оптимізації нормативно-правової бази, а також забезпечення захисту прав споживачів природного газу.

 

Проектом постанови передбачається внесення змін до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2494 та Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2498, зокрема у частині врегулювання положень щодо порядку встановлення, розміру та режиму використання охоронної зони об'єктів ГРМ; строків проведення перевірки вузла обліку перед введенням його в експлуатацію; порядку визначення необлікованих об'ємів природного газу та зміни їх режиму нарахування побутовому споживачу; порядку облаштування точок вимірювання засобами дистанційної передачі даних; узгодження норм Кодексу ГРМ з Правилами безпеки систем газопостачання, тощо.

 

Зауваження та пропозиції до проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, слід надсилати у письмовому та/або електронному вигляді у форматах doc, docx за формою згідно з додатком 1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, на адресу: Національна  комісія,  що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Pashuk@nerc.gov.ua.

 

Проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та порівняльною таблицею оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_78/proekt_78-23.02.2018.pdf.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця, тобто до 28 березня 2018 року у письмовому та електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

23.02.2018

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)