UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин22.02.2018 17:43
версія для друку


22 лютого відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 22 лютого 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ЕЛЕКТРО-РЕСУРС»;

ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ СІСТЕМ».

 

2Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ДП «УКРСПИРТ»;

ТОВ «КОМПАНІЯ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ».

 

3. Переоформити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «РІВНЕАЗОТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення на безстрокову.

 

4. Затвердити Графік надання на розгляд НКРЕКП інвестиційних програм на 2019 рік ліцензіатів з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

5. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік: 

Міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»;

Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

 

6. Провести позапланові перевірки таким компаніям:

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «Полтаваобленерго»;

ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПрАТ «Закарпаттяобленерго»;

ПрАТ «Львівобленерго»;

ПАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «Прикарпаттяобленерго»;

ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

7. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

8. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

9. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

КП «Харківські теплові мережі»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу»;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Кривбасводоканал»;

Комунальному підприємству «Тернопільводоканал»;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494 та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газорозподільного підприємства Дочірне підприємство «Монтажник» ТОВ «Торговий дім «Валінор» на 2018 – 2027 роки».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення розміру величини коригування нормативного значення технологічних витрат електроенергії в електричних мережах при розрахунку прогнозованої середньої закупівельної ціни на електричну енергію на березень 2018 року»;

«Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо визначення сум необґрунтованого недовиконання інвестиційних програм, програм ремонтів енергопостачальних компаній та надлишково отриманого або недоотриманого доходу від здійснення ліцензованої діяльності».

 

15. Зняти з розгляду питання про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік: Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас»; Комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» та Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)