UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин08.02.2018 14:54
версія для друку


Вперше було схвалено проект інвестиційної програми ліцензіата НКРЕКП, що провадить господарську діяльність з захоронення побутових відходів


Вперше на відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося сьогодні за підтримки та участі представників Рівненської міської ради, було розглянуто питання щодо схвалення інвестиційної програми ліцензіата НКРЕКП, що провадить господарську діяльність з захоронення побутових відходів, Комунального автотранспортного підприємства 1728 (м. Рівне) на 2018 рік у сумі 4 770, 33 тис. грн (без урахування ПДВ) та джерела її фінансування (див. тут).

 

Інвестиційна програма КАТП 1728 спрямована на забезпечення заходів з захоронення побутових відходів за місцем провадження господарської діяльності – Рівненська обл., Рівненський р-н, Шпанівська сільська рада.

 

Заступник голови міста Рівне Хмилецький Олексій Віталійович виступив перед Головою і членами Комісії, присутніми та підкреслив, що завдяки заходам, передбаченим інвестиційною програмою, буде розв’язано складну екологічну ситуацію, пов’язану із самозагорянням, зменшенням пилоутворення, що покращить атмосферне повітря та стан природного середовища.

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)