UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин05.02.2018 15:07
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови щодо затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов стосовно тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення)


На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 01 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП». 

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП».

 

Проект постанови НКРЕКП про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) для наступних підприємств: КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, КП Кам'янської міської ради «Тепломережі», ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії», ВРКП «Вишгородтепломережа», Вовчанське підприємство теплових мереж, КП «Червоноградтеплокомуненерго», ТОВ «Дзержинське управління регіонального будівництва», КП «Васильківтепломережа», КП «Вінницяоблтеплоенерго», Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик», Волочиське КПТМ «Тепловик», КП «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради, ТОВ «Теплопостачсервіс» (м. Київ), КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради, Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж, КПТМ «Бориспільтепломережа», КП «Чугуївтепло», КВЕП «Подільськтеплокомуненерго», КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області, ПКПП «Теплокомунсервіс» (м. Буча), КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради, КП «БГВУЖКГ», КП «Бориславтеплоенерго», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради, ПАТ «Донбасенерго» (СО «Слов'янська ТЕС») оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_33/pr_33-2018.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 03 березня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua , контактна особа: Магдаліна-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27.

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП» відбудеться 05 березня 2018 року о 17:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: вул. Смоленська 19, каб. 123, м. Київ, 03057.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 02 березня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою : Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул.. Смоленська, 19, м . Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua .

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)