UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин05.02.2018 15:06
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови щодо визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП та внесення зміни до постанови від 24.01.2017 № 56 стосовно тарифів на теплову енергію для потреб населення


На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 01 лютого 2018 року, схвалено проект постанови «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 24 січня 2017 року № 56».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 24 січня 2017 року № 56».

 

Проект постанови НКРЕКП про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 24 січня 2017 року № 56 для наступних підприємств: КП Кам'янської міської ради «Тепломережі», КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «Центр науково-технічних інновацій Української нафтогазової академії», КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради, Могилів-Подільське міське КП «Теплоенергетик», КП «Вінницяоблтеплоенерго», КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради, КП «Токмак теплоенергія» Токмацької міської ради, КП «Васильківтепломережа», КП «БГВУЖКГ», КПТМ «Бориспільтепломережа», ПКПП «Теплокомунсервіс» (м. Буча), КП «Червоноградтеплокомуненерго», КП «Бориславтеплоенерго», КП «Теплогарант» (м. Конотоп), ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», КП «Чугуївтепло», Вовчанське підприємство теплових мереж, Волочиське КПТМ «Тепловик», КП по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради», Ватутінське комунальне підприємство теплових мереж, КП «Прилукитепловодопостачання» Прилуцької міської ради Чернігівської області, ТОВ «Теплопостачсервіс» (м. Київ), ПАТ «Донбасенерго» (СО «Слов'янська ТЕС») оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_32/pr_32-2018.pdf .

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 03 березня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua , контактна особа: Магдаліна-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27. 

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 24 січня 2017 року № 56» відбудеться 05 березня 2018 року о 17:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: вул. Смоленська 19, каб. 123, м. Київ, 03057.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 02 березня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м . Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua .

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)