UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин17.01.2018 16:57
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення)


На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 11 січня 2018 року, схвалено проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

Проект постанови НКРЕКП про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) для ліцензіатів НКРЕКП: ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт», КП «Харківські теплові мережі», КП «Дніпропетровські міські теплові мережі» Дніпропетровської міської ради», КП «Теплоенерго» Дніпропетровської міської ради», ТОВ «Мелітопольські теплові мережі», Концерну «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя), Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ТОВ «Краматорськтеплоенерго», КП «Теплопостачання міста Одеси», ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», Львівському міському КП «Львівтеплоенерго»,  ЛКП «Залізничнетеплоенерго», Обласному комунальному підприємству «Миколаївоблтеплоенерго», КП «Південно-Західні тепломережі» (м. Хмельницький)», КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський)», КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»,  ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль», КП Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія», ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів)», ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль», КПТМ «Криворіжтепломережа», КП БМР «Білоцерківтепломережа», ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ», ТОВ «Сумитеплоенерго», ТОВ фірмі «ТехНова», КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради», ПАТ «Черкаське хімволокно», ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго» ВП «Придніпровська ТЕС», ПАТ ДТЕК «Дніпроенерго» ВП «Криворізька ТЕС», ПАТ «Центренерго» (Вуглегірська ТЕС)»,  ПАТ «Центренерго» (Зміївська ТЕС)», ПАТ «Центренерго» (Трипільська ТЕС)»,  КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»,  ПАТ «Київенерго», Комунальному підприємству виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2018/pr_14/pr_14-2018.pdf . 

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 12 лютого 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; e-mail: Magdalina@nerc.gov.ua , контактна особа: Магдаліна-Кисляченко Аліна Станіславівна, тел. (044) 207-19-27.

 

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» відбудеться 15 лютого 2018 року о 16:00 в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг за адресою: вул. Смоленська 19, каб. 123, м. Київ, 03057.

 

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 12 лютого 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою : Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м . Київ, 03057; e-mailMagdalina@nerc.gov.ua .

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)