UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин29.12.2017 13:56
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – Кодекс систем розподілу


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Кодексу систем розподілу»

 

Проект постанови НКРЕКП "Про затвердження Кодексу систем розподілу" (проект постанови) розроблено Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), відповідно до законів України "Про ринок електричної енергії" та "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" у зв'язку з необхідністю виконання вимог Закону України "Про ринок електричної енергії", а також з метою врегулювання та детального розкриття на нормативному рівні порядку планування розвитку систем розподілу, умов та порядку доступу до систем розподілу, умов та порядку приєднання до систем розподілу, порядку оперативного планування, порядку управління та експлуатації систем розподілу в нормальних та аварійних режимах, стандартів операційної безпеки, порядку диспетчеризації розподіленої генерації та умов надання пріоритетності об'єктам електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії.

 

Проектом постанови передбачено затвердження кодексу систем розподілу, яким буде врегульовано, у тому числі, основні принципи здійснення діяльності з розподілу електричної енергії, функції, права та обов'язки оператора системи розподілу, порядок відокремлення та встановлення незалежності оператора системи розподілу, порядок розподілу електричної енергії електричними мережами основних споживачів, порядок розвитку систем розподілу.

 

Запропоновані проектом постанови норми містять детальне розкриття порядку планування розвитку систем розподілу, умов та порядку доступу до систем розподілу, умов та порядку приєднання до систем розподілу, порядку оперативного планування, порядку управління та експлуатації систем розподілу в нормальних та аварійних режимах, стандартів операційної безпеки, порядку диспетчеризації розподіленої генерації та умов надання пріоритетності об'єктам електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії та, у разі прийняття, дозволять забезпечити реалізацію положень Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо впровадження нової моделі ринку електричної енергії.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу та обґрунтуванням оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_315/pr_315_29.12.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Rusnak@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 30.01.2018 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

29.12.2017

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)