UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин15.12.2017 16:11
версія для друку


Відбулися громадські слухання «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній»


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 15 грудня 2017 року провела консультації з громадськістю – громадські слухання на тему: «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній».

 

Консультації відбулися під головуванням Андрія Огньова, заступника директора департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики НКРЕКП, та за участю спеціалістів профільного департаменту Регулятора.

 

 

До розгляду громадськості були підготовлені інформаційно-аналітичні матеріали «Стан впровадження стимулюючого тарифоутворення для енергорозподільчих компаній».

 

У заході взяли участь члени Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - Олександр Рогозін, Юрій Хіврич, Олександр Шкінь, а також представники Громадянської мережі ОПОРА, Укрелектропрофспілки, ПК «Мережі та Системи», ТОВ «Укренергоконсалтинг», ТОВ «ДТЕК Енерго», ТОВ «ВС Енерджі Інтернейшнл», енергорозподільчих компаній та інші.

 

 

Звіт за результатами проведення консультацій з громадськістю буде оприлюднено на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**: