UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин08.12.2017 15:54
версія для друку


Відбулися громадські слухання «Включення понаднормативних втрат теплової енергії в теплових мережах підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення до тарифів та програми зменшення втрат у мережах»


Сьогодні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провела консультації з громадськістю – громадські слухання на тему: «Включення понаднормативних втрат теплової енергії в теплових мережах підприємств теплопостачання до складу тарифу на теплову енергію. Умови включення до тарифів та програми зменшення втрат у мережах».

 

Консультації відбулися під головуванням Світлани Черних, директора департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання НКРЕКП, та за участю спеціалістів профільного департаменту Регулятора.

 

 

До розгляду громадськості була підготовлена презентація «Порядок урахування втрат теплової енергії в теплових мережах у тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» (доповідач  - Євген Люлевич, заступник директора департаменту).

 

У заході взяли участь члени Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, - Сергій Дунайло, Юрій Опанасюк та Світлана Турчин, а також представники ВГО «Спілка власників житла України», ПрАт «Миколаївська ТЕЦ», КП «Броваритепловодоенергія» та інші.