UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин30.11.2017 11:05
версія для друку


20 грудня відбудуться консультації з громадськістю - круглий стіл «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів»


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення консультацій з громадськістю – засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів» 


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проводить консультації з громадськістю у формі засідання за круглим столом на тему: «Проблемні питання формування та забезпечення єдиного тарифного стимулювання перероблення та захоронення побутових відходів».

 

Засідання за круглим столом відбудеться 20 грудня 2017 року о 10:00 в приміщенні НКРЕКП за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123.

 

Усіх бажаючих взяти участь у засіданні круглого столу просимо зареєструватися, надіславши до 16 години 15 грудня 2017 року на електронну адресу Wasteregulation@nerc.gov.ua свої данні (ПІБ, назва організації, займана посада, контакти).

 

Окрім того, осіб, які бажають висловити свою думку під час проведення заходу, просимо надати основні тези своїх виступів у письмовому вигляді з метою включення до порядку денного. Тривалість виступу не має перевищувати 10 хвилин.

 

За консультаціями щодо проведення круглого столу звертатися до Котяш Оксани Петрівни, тел. (044) 207-19-72.

 

Звіт про результати проведення консультацій з громадськістю буде доведений до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП.

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)