UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин10.02.2017 11:09
версія для друку


Оприлюднюється проект постанови, що має ознаки регуляторного акта, – зміни до Порядку фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж


 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 листопада 2013 року № 1467»

 

Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії» частину шосту статті 172 Закону України «Про електроенергетику», якою було регламентовано приєднання об’єктів електроенергетики, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, виключено.

 

З огляду на вищезазначене, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було розроблено проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 листопада 2013 року № 1467», яким передбачено, приведення Порядку фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 листопада 2013 року № 1467, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2013 року за № 2043/24575 (далі – Порядок), у відповідність до норм чинного законодавства, шляхом виключення із нього розділу IV (Фінансування приєднання об’єктів замовника, призначених для виробництва електроенергії з використанням альтернативних джерел енергії) та норми щодо наявності визначення окремих поточних рахунків електропередавальної організації для стандартного приєднання, для нестандартного приєднання та поворотної фінансової допомоги. Натомість передбачити необхідність обліку доходів та витрат окремо за кожною послугою з приєднання, згідно чинного законодавства.

 

У зв’язку з вищезазначеним та з урахуванням необхідності удосконалення окремих частин Порядку, НКРЕКП розроблено проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 листопада 2013 року № 1467».

 

Зазначений проект постанови забезпечить приведення нормативно-правових актів НКРЕКП у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Проект постанови НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, разом з аналізом його впливу, обґрунтуванням та порівняльною таблицею оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/poekty_oznaky_regulatornyh_aktiv/2017/pr_204/pr_204_10.02.2017.pdf .

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адресу: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Landar@nerc.gov.ua .

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 17.03.2017 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання

у сферах енергетики та комунальних послуг

10.02.2017

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)