UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин09.02.2017 11:09
версія для друку


9 лютого відбулося засідання НКРЕКП


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 лютого 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (встановлена потужність – 2,5 МВт);

- ТОВ «ГІДРОПАУЕР» (встановлена потужність – 0,99 МВт).

 

2. Видати ТОВ «ЛИТОВСЬКО-УКРАЇНСЬКА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) (заявлені річні обсяги – 5,2 тис. Гкал).

 

3. Встановити ТОВ «Краматорськтеплоенерго» тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії.

 

4. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатам з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

- ДП «Регіональні електричні мережі»;

- ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

5. Встановити Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП»;

- «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифу на послугу з захоронення побутових відходів»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград».

 

8. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про проведення планових виїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг у І кварталі 2017 року»;

- «Про проведення позапланових виїзних та невиїзних перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

9. Визнати такою, що втратила чинність, постанова НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2188 «Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «Компанія «Галичина цукор».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)