UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини  >>  Архів новин31.01.2017 17:55
версія для друку


Відбувся семінар в рамках Проекту Твіннінг «Підтримка НКРЕКП в процесі реформування ринку електричної енергії»


Сьогодні в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, відбувся інформаційний семінар в рамках Проекту Твіннінг «Підтримка НКРЕКП в процесі реформування ринку електричної енергії» за компонентом 5, діяльність 5.1 «Підготовка рекомендацій стосовно моніторингу ринку електроенергії у відповідності до вимог Директиви 2009/72/EC».

 

 

У семінарі взяли участь керівники проекту Твіннінг:  від України - Володимир Євдокімов, член НКРЕКП, від ЄС - Мірослав Луптак, радник голови словацького регулятора RONI, Йозеф Холенчік, голова словацького регулятора, а також співробітники НКРЕКП, ДП «Енергоринок», Міненерговугілля, експерти словацького регулятора, представники чеського оператора системи передачі, словацького оператора системи розподілу, словацького оператора короткострокового ринку електричної енергії НЕК "Укренерго" та ВГО "Енергетична Асоціації України".


 

 

 

Метою зустрічі було представлення та обговорення процесу моніторингу ринку електричної енергії за Третім Енергетичним пакетом, а також розробка рекомендацій для здійснення моніторингу ринку електроенергії України. 

 

Під час семінару були запропоновані до обговорення презентації з моніторингу ринку електроенергії в ЄС та Енергетичному співтоваристві, поточний стан моніторингу в  Україні та рекомендації щодо нього після впровадження нової моделі ринку.

 


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)