UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 17.09.2020 16:56


    Голова Комісії Валерій Тарасюк та Членкиня НКРЕКП Ольга Бабій взяли участь у онлайн засіданні Загальних зборів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA)

Голова Комісії Валерій Тарасюк разом з Членкинею НКРЕКП Ольгою Бабій взяли участь у онлайн засіданні Загальних зборів Регіональної асоціації органів регулювання енергетики (ERRA), яке відбулось 17 вересня 2020 року.

 

В рамках засідання відбулось підбиття підсумків діяльності ЕRRА за попередній рік, обрання нових  Членів Президії ERRA та обговорення задач та планів організації на наступний період 2020-2021 років.

 

ЕRRА є добровільною організацією, що об'єднує незалежні органи регулювання енергетики з країн Європи, Азії, Африки, Середнього Сходу, Південної та Північної Америки.

 

НКРЕКП має статус повноправного члена-засновника ЕRRА з 2015 року (з 2000 року членом-засновником ЕRRА була НКРЕ). На сьогодні ЕRRА налічує 33 дійсних і 10 асоційованих членів і є майданчиком, що дає унікальну можливість здійснювати офіційні контакти з регуляторами багатьох країн Європи, Азії та Африки з метою обміном досвідом, інформацією та новітніми розробками у сфері регулювання, сприяючи більш інтенсивному поширенню досвіду, накопиченого в різних країнах світу.

 

 


[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)