UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись] 15.09.2020 16:35


    Валерій Тарасюк взяв участь у засіданні Ради Регуляторів органів регулювання Енергетичного Співтовариства (ECRB)

Голова Національнщї комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, Валерій Тарасюк взяв участь у онлайн засіданні Ради органів регулювання Енергетичного Співтовариства (ECRB), яке відбулось 15 вересня 2020 року.


 

В ході засідання українська сторона презентувала інформацію щодо останніх новин у сферах регулювання енергетики та газу, а також представила наші досягнення щодо виконання Україною зобов’язань, взятих в рамках членства в Договорі про заснування Енергетичного Співтовариства.

 

 

Особлива увага в рамках заходу приділялась питанням транспозиції та імплементації Регламенту (ЄС) № 1227/2011 щодо цілісності та прозорості оптового ринку енергії (REMIT). Водночас, Регулятор повідомив що розроблений проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання зловживанням на оптових енергетичних ринках» наразі готується Комісією до погодження заінтересованими органами виконавчої влади і буде оприлюднено на сайті НКРЕКП 18 вересня 2020 року.

 

 

В рамках заходу сторони також обговорили досягнення та подальші плани роботи в рамках робочих груп Енергетичного Співтовариства на найближчу перспективу.

  

[повернутись]
 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)