UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини08.10.2020 19:15
версія для друку


Відбулась робоча зустріч з нагальних питань в енергетиці із Федерацією роботодавців України


Сьогодні у робочій зустрічі присвяченій вирішенню нагальних питань в енергетиці взяли участь члени НКРКЕП Ольга Бабій та Руслан Кайдаш, а також Голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, Голова Федерації роботодавців паливно-енергетичного комплексу України Сергій Чех та представники промисловості.

 

 

 

«Регулятор звернувся до Федерації роботодавців України з проханням стати майданчиком для обговорення кінцевих тарифів на електричну енергію для споживачів», - зауважила Ольга Бабій.

 

Під час зустрічі були обговоренні такі питання:

  •  підвищення тарифу на передачу електричної енергії для ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»;
  •  перегляду норми доходності на «стару» базу активів при впровадженні стимулюючого регулювання для операторів систем розподілу.


 

 

«Однією з причин зростання тарифу на передачу електричної енергії є компенсація вартості електричної енергії, яка виробляється з альтернативних джерел енергії приватними домогосподарствами та продається за «зеленим» тарифом», -зазначив Руслан Кайдаш.

 

На заході вирішили, що Федерація роботодавців України буде ключовим майданчиком для узгодження спільних позицій між органами державної влади та представниками промисловості.