UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини08.10.2020 17:02
версія для друку


Член НКРЕКП Оксана Кривенко взяла участь в 11-му Всеукраїнському онлайн форумі ОСББ


08 жовтня 2020 року, Київ - сьогодні Член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко взяла участь в 11-му Всеукраїнському онлайн форумі ОСББ, який включає чотири дні дискусій присвячених питанням реформ енергетичних ринків України із фокусом на споживачів.

 

«Сьогоднішня дискусія дуже важлива для розуміння реформ в енергетичному секторі. Особливо напередодні опалювального сезону важливо обговорити актуальні питання, які постають у ОСББ та споживачів на ринках електричної енергії та природного газу», - підкреслила Кривенко.

 

 

Оксана Кривенко наголосила, що всі реформи на енергетичних ринках відбуваються, зокрема на виконання домовленостей між Україною та Європейським союзом та спрямовані на імплементацію Європейського законодавства в Україні з метою інтеграції енергетичних систем та запровадження спільних правил та розвитку конкуренції, а саме завдяки конкуренції формується справедлива ціна на ресурси.

 

Головним завданням Регулятора є дотримання балансу інтересів споживачів та надавачів послуг, а основними принципами регулювання, зокрема є прозорість, простота, недискримінаційність, передбачуваність, відображення та відшкодування реальних витрат та відсутність спотворень.

 

Для споживача найважливішими показниками ефективності реформ є вартість та якість послуг. Саме на цих показниках і фокусується робота Регулятора!

 

Протягом дискусії були обговорені питання взаємовідносин ОСББ з постачальниками ресурсів, Операторами систем розподілу, Операторами газорозподільних мереж, питання розмежування відповідальності за обслуговування мереж тощо.

 

«Ми відкриті до співпраці та конструктивного діалогу. Ми готові бути прозорими і зрозумілими для усіх учасників ринків, особливо для споживачів», - на завершення підкреслила Кривенко.


 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)