UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини06.10.2020 15:02
версія для друку


НКРЕКП зробила перші кроки по виконанню заходів, озвучених під час засідання Національної ради реформ


На виконання протоколу засідання Національної ради реформ під головуванням Президента України В.О. Зеленського Регулятор зробив перші кроки до здешевлення процедури приєднання електроустановок замовників.


 

Комісією вже встановлено параметри стимулюючого регулювання на «старі» та «нові» активи, які призведуть до залучення додаткових джерел для фінансування розвитку мережі. Обсягів інвестицій, які буде включено до тарифів достатньо для забезпечення здешевлення приєднання.

 

 

Запроваджені Регулятором принципи стимулюючого тарифоутворення та ефективне планування розвитку електричних мереж - це можливість як відновлення технічного стану мереж, так і створення резерву потужності в електричних мережах.

 

На сьогодні вісім операторів мереж подали Інвестиційні програми та розрахунок тарифу на розподіл під затверджені НКРЕКП показники стимулюючого тарифоутворення. Очікуємо перехід не менше 28 операторів на стимулююче тарифоутворення, а це 90 % обсягів розподілу електричної енергії в Україні вже в 2020 році.